Tagasi

Axori vannitoa disainikonkursi võitis noor sisearhitekt Jelizaveta Sedler

Sellel suvel Eestis esmakordselt aset leidnud Axori vannitoa disainikonkursi võitis töö nimega „Eramu ülakorruse avatud vannituba“, mille autor on EKA I kursuse magistrant Jelizaveta Sedler. Peaauhinnaks on reis tunnustatud disaineri Philippe Starcki uue Axor kollektsiooni presentatsioonile Berliinis 18. septembril ja 700 EUR eest Axor tooteid Wermstockist. Kokku osales konkursil kaheksa tööd.

Teise koha sai töö nimega „Karl“, autor Janne Maal ja kolmanda koha pälvis võistlustöö „Hado“, autor Mari-Liis Palts. Mõlemale on auhinnaks 500 EUR ulatuses AXOR tooteid Wermstockist. Diplomiga said tunnustatud kõik konkursil osalejad. Wermstock ja AXOR tagavad kõigile konkursil osalenud projektidele erihinna projekti realiseerimisel -30%. Allahindlus kehtib kuni 31.12.2013. Parimad tööd saavad esitletud ajakirjas Diivan ja Hansgrohe ning Wermstock kodulehel

„Kõik tööd oli huvitavad ning eriti raske oli valida esikolmiku tööde vahel. Kui midagi omaltpoolt soovitada, siis natuke rohkem oleks tahtnud näha valgustusega tegelemist. See ei olnud küll otseselt selle konkursi eesmärk või ülesanne, kuid oleks tahtnud näha, millisel moel see ilu ruumis läbi valgustuse esile tuleb,“ ütles zhürii liige, Eesti Sisearhitektide Liidu juhatuse liige Tiiu Truus.

Konkurss toimus juhtiva sanitaartehnikatootja Hansgrohe ja Wermstocki koostöös. Osalejail tuli disainida vannituba kasutades Axori tooteid ning keraamilisi plaate Wermstocki valikust.
„Disainivõistluse eesmärk oli näidata vabadust ja valikuvõimalusi vannitoa projekteerimisel kasutades näiteks  Axor Bouroullec või AXOR Shower Collection kollektsioone ning tutvustada sisearhitektidele uusi võimalusi vannitoa kujundamisel,“ ütles Hansgrohe Eesti ärijuht Andrus Asavi.

Zhüriisse kuulusid esindajad Eesti Sisarhitektide Liidust, Hansgrohe Eesti esindaja, Wermstocki esindaja ja Axor brändi esindaja Saksamaalt.

Hansgrohe SE on sanitaartenhika tootja vannitubadele, köökidele, duširuumidele. Rahvusvahelises edetabelis International Forum Design (iF ranking) on Hansgrohe SE 1900 parima disainiettevõtte hulgas 6. positsioonil. Hansgrohe vannitoa segistid ja dušid edestavad disaini alal selliseid firmasid nagu Daimler, Audi, Hewlett Packard, Nokia ja Volkswagen ning juhivad ühtlasi sanitaartehnika tööstuses hittoodete nimekirja.

Lisainfo:
Andrus Asavi
Hansgrohe SE
Ärijuht Eestis
Mob: +372 533 29 055
Tel: +372 682 682 9
Fax: +372 560 00 055
andrus.asavi@hansgrohe.com
http://www.hansgrohe.ee