Tagasi

Arhitektuuri Trampliin

Tule osale koolitusel Arhitektuuri Trampliin!

Ärioskused on vajalikud igale arhitektuuribüroole. Ent kuidas olla majanduslikult edukas ja jääda ka loominguliselt ärksaks? Just seda, kuidas juhtida arhitektuuribürood kui äriettevõtet saab õppida Eesti Arhitektuurikeskuse koolitusprogrammis Arhitektuuri Trampliin. Juba oktoobris alustab uus neljakuuline arenguprogramm Arhitektuuri Trampliin 2, mis suunatud Eesti arhitektuurivaldkonna ettevõtetele.

Arhitektuuri Trampliin on arenguprogramm, mille abil Eesti Arhitektuurikeskus aitab kasvatada arhitektuuri valdkonna ettevõtete konkurentsivõimet Eestis ja välisturgudel. Arhitektuuri Trampliini keskseks osaks on tihe koostöö mentoritega, kes auditeerivad arhitektuuribüroo hetkeseisu ja nõustavad programmis osalejaid erinevate arengu- ja ärimudelite osas.

Arhitektuuri Trampliini ajakava sügisel 2013 a.

  • 16. september – Infopäev
  • September – Ettevõtte arenguauditi täitmine
  • 18. september – 2. oktoober – Mentorite külastused ettevõtetesse
  • 3. oktoober  – Arhitektuuriäri ärimudel
  • 29. oktoober – Arhitektuuriäri kasv. Kasvuplaan. Ekspordiplaan
  • 19. november  – Mentorklubi. Internetiturundus.
  • 3. detsember – Arhitektuuri turundus. Kliendisuhted.

 

Arhitektuuri Trampliin on suunatud nii Arhitektuurikeskuse ekspordiklubi AKU liikmes büroodele kui teistele Eesti arhitektuuribüroodele, kel soov kasvatada konkurentsivõimet ning eesmärk siseneda lähitulevikus välisturgudele. Arenguprogrammi valitakse osalema 15 ambitsioonikat arhitektuurivaldkonna ettevõtet. Igast ettevõttest saab osaleda maksimaalselt kolm inimest.

Arhitektuuri Trampliini pilootprogrammi läbis 2013. aasta kevadel edukalt 15 arhitektuuri- ja sisearhitektuuribürood. Teiste seas KAOS Arhitektid, Hannes Praks OÜ, TEMPT, Arhitektuuribüroo JVR, Ühinenud Arhitektid, Laika, Belka & Strelka, KAMP Arhitektid jt.

Arhitektuuri Trampliini kohta loe täpsemalt siit:

http://www.arhitektuurikeskus.ee/teenused/koolitused/arhitektuuri-trampliin

Küsi lisa: jana@arhitektuurikeskus.ee 

TOETAJAD
Arhitektuuri Trampliin saab teoks koostöös Ettevõtluse Arendamise Sihtasutusega. Programmi toetab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond.

PROGRAMMI SOOVITAVAD
Eesti Arhitektide Liit
Eesti Maastikuarhitektide Liit
Eesti Projektbüroode Liit
Eesti Puitmajaliit
Eesti Sisearhitektide Liit

LISAINFO
Jana Valliste
Eesti Arhitektuurikeskus, teenuste ja koolitusjuht
jana@arhitektuurikeskus.ee, +372 51 13 685